Jawatankuasa Induk SEWARNA

AHLI JAWATANKUASA INDUK
FESTIVAL KEBUDAYAAN DAN SENI WARISAN KE-9 & SEMARAK MERDEKA NASIONAL

POLITEKNIK & KOLEJ KOMUNITI MALAYSIA 2019
POLITEKNIK MUADZAM SHAH
16 HINGGA 19 SEPTEMBER 2019
TEMA: MEMARTABAT WARISAN, MEMBINA INSAN

Penaung
Ketua Pengarah
Jabatan Pendidikan Politeknik & Kolej Komuniti

Pengerusi Bersama
TUAN HAJI HASSAN BIN ISMAIL
Pengarah Politeknik Muadzam Shah

TUAN HAJI WAN MOHAMAD NASIR BIN WAN ABDUL RAHMAN
Pengarah Bahagian Ambilan & Pembangunan Pelajar
Jabatan Pendidikan Politeknik & Kolej Komuniti

Timbalan Pengerusi Bersama
DR. ABD. RAHIM BIN AWANG
Timbalan Pengarah Akademik & Industri
Politeknik Muadzam Shah

EN. MUHAMMAD ISKANDAR BIN ABU THOHIB
Timbalan Pengarah Sokongan Akademik
Politeknik Muadzam Shah

Pengarah Program
EN. NOOR KASMARA BIN MOHD SOKARNOR, Pegawai Kebudayaan
EN. MOHD RAZLAN BIN ABDUL RAHIM, Pegawai HEP

Pengarah Bersama
SDRI. NUUR ASIKIN BINTI ABDULLAH
Pengerusi
Sekretariat Seni Budaya PMS

SDRA. ISA BIN SAIDIN
Yang Di-Pertua
Majlis Perwakilan Pelajar PMS

Setiausaha

  • PN. MAZURA BT. HAMZAH (HEP) – KETUA
  • SDRI. AIN NUR RADHIAH BINTI MOHD RADZI (MPP)
  • SDRI. MUNIRAH BINTI SELAMAT (SSB)

Bendahari

  • EN. MOHD NIZAM BIN MOHD NOR (KEWANGAN) – KETUA
  • EN. MOHD HAZELY BIN ABDUL RAHIM (HEP)
  • SDRI. NOR ALISYA BINTI ABDULLAH (MPP)
  • SDRA. AHMAD FAIZ BIN MOHAMAD FAUZI (SSB)

JAWATANKUASA PELAKSANA (MPP & SEKRETARIAT SENI BUDAYA PMS)

JK Jemputan

  • EN. MOHD HUZAIRI B. HUSSIN (JMSK) – KETUA
  • PN. NOR SHARIDAH BT. MOHD ROSLAN (JMSK)
  • PN. NORSHAHIRA BT. MOHD FAUZI (EXAM)
  • SDRI. DURRAHTUL NISA BINTI ABDUL KARIM (MPP)
  • SDRI. NURUL NADIAH BINTI MOHD RAZIF (SSB)

JK Sambutan dan Protokol

  • EN. MUHAD HANAPIAH B. MOHD YUSOFF – KETUA
  • EN. MOHD ROSDI BIN RIPIN (JPA)
  • MISS ANGELINE CHONG SUET KEE (JPA)
  • CIK FAIRUZAH BINTI ABU SAMAH (JMSK)
  • SDRI. NURANIS IZZATI BINTI MIJAN (MPP)
  • SDRI. NURUL SYAHADAH BT FIRDAUS (SSB)
  • SDRA. MUHAMMAD NABIL BIN AMRAN (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MUHAMAD LUKMAN BIN SAHRUL NIZAM (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD KHALID BIN ISMAJAMSHIR (KSB)
  • SDRA. MUHAMMAD HAFIZ BIN HASHIBULLAH (KSB)
  • SDRI. NOR DIANA MARINI BINTI HASHIM (KSB)

JK Pendaftaran

  • EN. JAMADEEL IZWAN B. IBRAHIM (JKM) – KETUA
  • CIK IZYAN DAYANA BINTI JONID (JKM)
  • SDRA. MUHAMMAD QOIYUM BIN SUHAIMI (MPP)
  • SDRI. SITI NUR AISHAH BT MOHD MUHARI (SSB)
  • SDRA. MIOR MUHAMAD FARHIN BIN MIOR MOHD SHA (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD SHAZRUL AIZAT BIN NAMI (PROTEGE MPP)
  • SDRI. RABIATUL NURBAYA BINTI ISMAIL@KARIM (KSB)
  • SDRI. NUR SUFIA NADIRAH BINTI ABDULLAH (KSB)

JK Penginapan

  • PN. NAWWAR ADIBAH BINTI WAHID – KETUA
  • PN. MUANISAH BINTI AHMAD GIRAN (KAMSIS)
  • EN. AZMANUDIN BIN ZUL (KAMSIS)
  • EN. NAZROL BIN NAWI (KAMSIS)
  • CIK RAFEIAH BT. OSMAN (ULPL) (JEMPUTAN & VIP)
  • SDRA. MUHAMMAD SYAFIQ AKMAL BIN SA’ARI (MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD NADZMI BIN MOHD HAIRUMAN (PROTEGE MPP)
  • SDRI. LOZITA A/P ARUMUGAM (KSB)

JK Kecemasan & Perubatan

  • EN. RAMLI BIN OMAR (JPA) – KETUA
  • SDRA. LUQMAN HAZEEQ BIN ABD AZIZ (MPP)
  • SDRI. NUR NAZIERAH BT REDZUAN (SSB)
  • SDRI. NORANISSYAFINA BINTI ABU BAKAR (PROTEGE MPP)
  • SDRI. NORSHAHJASLINNA BINTI MOHAMMAD ABIDIN (KSB)

JK Disiplin

  • EN. HASNUL MUNAWAR BIN GHANI (JMSK) – KETUA
  • EN. MOHD IQBAL AL-BAQRI BIN SHAHARUDDIN (JP)
  • SDRA. WAN MUHAMMAD HAZRUL BIN ADNAN (MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD FARHAN BIN MOHD KAMARULZAMAN (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MOHAMAD NAJMIE BIN ROSLI (KSB)

JK Keselamatan

  • EN. MOHD NOOR BIN SALLEH (JMSK) – KETUA
  • EN. MOHD RAHIMI BIN MOHD SHAHIMI (JPH)
  • SDRA. MUHAMMAD’D ASLAM BIN ISAMUDIN (MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD IZZUDIN BIN BERHANUDIN (MPP)
  • SDRI. NUR FARHANA BINTI MOHD RADZIR (MPP)
  • SDRA. MUHAMAD MUHAIMAN ISYRAF B MUHAMAD SHAHRIZAL SHAHRIL (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD MUS’AB IRBAH BIN MAT ISA (KSB)

JK Pertandingan
Ketua Jawatankuasa: EN. ADILREZA B. SHAMSURI (JRKV)

Penyelaras Pertandingan Kesenian: PN. AISHAH BINTI ON (JTMK)

Monodrama

  • SDRI. NUR FARHANA BINTI ADNAN (SSB)
  • SDRI. SITI NUR HAFIFAH BINTI SULAIMAN (KSB)

Zapin Tradisional Kreatif

  • SDRI. WAN ZAINAB KUBRA BINTI MAHDI (SSB)
  • SDRI. NUR ANIS ASYHIRA BINTI ABD RAOF (KSB)

Lagu Rakyat

  • SDRI. SITI ZUBAIDAH BT. MOHD ASRI (SSB)
  • SDRI. SITI HADIRAH BINTI HAMZAH (KSB)

Penyelaras Pertandingan Patriotik:

Bengkel Fotografi

  • SDRA. VIMALAN A/L SURANDRAN (MPP)
  • SDRI. NUR FARAHIN BINTI OSMAN (PROTEGE MPP)

Pertandingan Fotografi

  • SDRA. LIM HONG JIE (MPP)
  • SDRI. SITI UMAIRA BINTI MOHD FODZI (PROTEGE MPP)

Pertandingan Patriotic Cosplay

  • SDRA. MUHAMMAD AKMAL HAZIM BIN FAIRUSDZUDDIN (MPP)
  • SDRI. LIDIYA BINTI TAUFIK (PROTEGE MPP)

JK Teknikal Pertandingan

  • EN. LUQMAN NUL HAKIM B. JUWARA (JKM) – KETUA
  • SDRI. MYA RUMAISA BINTI ROSLI (MPP)
  • SDRI. NURAQILAH BINTI MOHD RAFE (SSB)
  • SDRA. MUHAMMAD SHAMEEL ZARIFF BIN MOHD SHARIFUDIN (PROTEGE MPP) – FOTOGRAFI
  • SDRA. EKHWAN NURASHDAN NAQIUDDEEN BIN CHE MANSOK (PROTEGE MPP) – COSPLAY
  • SDRI. NURADLIN NABIHAH BINTI NASARUDDIN (KSB) – ZAPIN TRADISIONAL
  • SDRI. NURUL HAMIRA MUSFIRAH BINTI MURAD (KSB) – LAGU RAKYAT
  • SDRI. IZZATI SYAMIMI BINTI MOHD JAMIL (KSB) – MONODRAMA

JK Peralatan

  • EN. MOHAMAD AZMIR B. AHMAD (JRKV) – KETUA
  • SDRA. MUHAMMAD ZULIZAM BIN ZOLKEPLY (MPP)
  • SDRA. KAARTHIK A/L ISPEREN (SSB)
  • SDRA. MUHAMMAD KHAIRUL AZHAAR BIN SAMSURI (PROTEGE MPP)
  • SDRA. SUSMITAN A/L VIJAYENDRAN (KSB)
  • SDRA. MUHAMMAD AZIM BIN AZALI (KSB)

JK Persiapan Tempat

  • EN. AHMAD KHUSAIRY HAKIM BIN ABDUL AZIM (JKM) – KETUA
  • EN. MUHAMAD SYIRAZI B. SUHAIMI (JKM)
  • EN. MAT SUKRI BIN MAMAT (JTMK)
  • SDRA. NURIL AMIN BIN MOHD HAFIZ (MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD FATHURRUDDIN BIN ZAIDOL ADZHA (MPP)
  • SDRI. NUR SYUHADA BINTI ABDUL HADI (SSB) – ASET SSB
  • SDRA. FAIZAD BIN BADRI (PROTEGE MPP)
  • SDRI. NOR RAZILAWATIE BINTI MOHD RAZALI (KSB)

JK Teknikal Fasiliti

  • EN. MOHD ISA BIN ABDUL RAHIM (UPP) – KETUA
  • EN. FARISH REZZA BIN ROSLI (UPP)
  • SDRA. WAN MUHAMMAD HAZRUL BIN ADNAN (MPP)
  • SDRA. SYAHRUL RIFKY FAZALLI BIN BAMBANG SANTOSO (PMPP)
  • SDRA. SHAZWAN BIN SHAMSUL (KSB)

JK Sijil, Hadiah dan Cenderahati

  • PN. ZUBAYDAH BT. MOHD YASIN (JPH) – KETUA
  • PN. RAPIAH BT. RAHMAT (HEP) – SIJIL PENYERTAAN
  • SDRI. KAIYISAH ASILAH BT HAMIDON (MPP)
  • SDRI. NURUL FARHAZANA BINTI BAKRI (SSB)
  • SDRI. NURUL AIN NATASYA BINTI MUSLIM (PROTEGE MPP)
  • SDRI. FARAH FARISYA BT RAZALI (KSB)

JK Media, Promosi & Publisiti

  • EN. WAN FADZIL BIN WAN ALI (UPPsi) – KETUA
  • EN. SAHARRUDIN BIN MOHAMED (PRO) – MEDIA & PUBLISITI
  • EN. AFFENDI BIN AHMAD JAIS @ UNTAI (PRO) – PUBLISITI
  • EN. HASRULAMRY BIN ABAS (UICT) – PERCETAKAN
  • EN. NIK MOHD AZIM BIN NIK DAUD (JRKV) – REKA GRAFIK
  • SDRI. NUR BALQIS BINTI HAIRI (MPP)
  • SDRI. EZLYN FAZLEENA BT YUSOF (SSB)
  • SDRA. MUHAMMAD AIMAN FARHAN BIN MAANAS (PROTEGE MPP)
  • SDRI. NUR NATASHA ELIAYANA BINTI MOHAMAD SUKRI (KSB)
  • SDRI. SITI NOR AIZIRIAH BINTI NORIDOL AHYAT (KSB)

JK ICT & Laman Web

  • PN. AZUEN BINTI ABDUL JALIL (UICT) – KETUA
  • EN. HAIRULANUAR BIN JEMAEN (UICT)
  • SDRA. NAFIL AFNAN BIN LOKMAN (MPP)
  • SDRI. NURULL NASUHA BINTI MOHD LATIF (SSB)
  • SDRA. SHAMIN AMEERA BT SHA’ARI (KSB)
  • SDRI. NUR NAJWA FARWIN BINTI FEROZ KHAN (KSB)

JK Fotografi dan Rakaman

  • EN. IZUL AKMAL BIN AHMAD LATIPI (UIDM) – KETUA
  • EN. MOHAMMAD TAUFIQ SATIM BIN ABDULLAH (UIDM) – VIDEO
  • EN. HASWANDI BIN HASHIM (UIDM) – FOTOGRAFI
  • EN. HASRULAMRY BIN ABAS (UICT) – BEKAL BAHAN KEPADA JK ICT
  • SDRA. LUQMAN HAZEEQ BIN ABD AZIZ (MPP)
  • SDRI. NUR ‘ATIQAH ‘IZZATI BT HASSAN ADLI (SSB)
  • SDRI. NUR AFIDATUL AKMA BT AHMAD FITRI (UIDM)
  • SDRA. MUHAMMAD SHAMEEL ZARIFF BIN MOHD SHARIFUDIN (UIDM)
  • SDRI. NURUL SYAZWINA ADLINA BT MOHAMAD SIRAT (UIDM)
  • SDRA. AHMAD SYAHMI BIN NOR SHAHIBI (UIDM)
  • SDRA. MOHD IRFAN ADLI BIN ZAILANI (UIDM)

JK Jamuan dan Makanan

  • PN. NUR HIDAYAH BINTI MOHIDDIN (JRKV) – KETUA
  • SDRI. ROZIANA BINTI AHMAD (MPP)
  • SDRI. NOR NAJWA FARWIN BINTI FEROZ KHAN (KSB)
  • SDRI. NUR SARA QISTINA BINTI KHAIRUL NIZAM (PROTEGE MPP)
  • SDRI. NORSYAHIRAH BINTI HUSSIN (KSB)
  • SDRI. NURSYAFINAZ BINTI AHMAD DZAMANHURI (KSB)

JK Pengangkutan & Lojistik

  • PN. SITI SALMAH BT. JAMALLUDIN (ADMIN)
  • PN. MASITAH BT MASRI (ADMIN)
  • EN. JUNAIDI BIN ABDUL RAZAK (PEMANDU)
  • EN. MOHD AZFARIZAL IZWANDI BIN AZAMAY (PEMANDU)
  • EN. MUHAMMAD FARID BIB MASBOP (PEMANDU)
  • EN. ABDUL RAZAK BIN IBRAHIM (PEMANDU)
  • EN. RUSLAN BIN MAHAT (PEMANDU)
  • EN. ZAINUDDIN BIN KASSIM (PEMANDU)
  • EN. MUHAMMAD PARIF BIN ABU (PEMANDU)
  • SDRI. NUR AFIQAH BINTI MD YAZID (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD MIRZAHAZIQ BIN ARSHAD (PROTEGE MPP)

JK Tugas Khas

  • EN. MUHAMAD FAISAL BIN KAMARUL BAHMAN (JTMK) – KETUA
  • SDRI. NURUL AIN NABILAH BINTI MOHD YAZID (MPP)
  • SDRI. NUR AINAA HUSNA BINTI ZULKIFLI (SSB) – DOKUMENTASI
  • SDRI. NURUL FATIHAH BINTI ALIAS (PROTEGE MPP)
  • SDRI. SITI NABILA BINTI YAACOB (PROTEGE MPP)
  • SDRI. NURULHUDA BINTI MARAH KARMA (KSB)
  • SDRI. KHAIRUNISA NASUHA BINTI AHMAD KAMAL (KSB)

JK Gerai & Keusahawanan

  • EN. SAIFUL BAKHTIAR BIN MASDUKI (JP) – KETUA
  • EN. MOHAMAD HAFIZUL BIN MOHD ZAID (JP)
  • SITI AZURA BINTI HUSHIEN (JP)
  • SDRA. MUHAMMAD IKRAM BIN BAZURI (MPP)
  • PELAJAR (KELAB KEUSAHAWANAN)
  • PELAJAR (KELAB KEUSAHAWANAN)
  • PELAJAR (KELAB KEUSAHAWANAN)
  • PELAJAR (KELAB KEUSAHAWANAN)

JK Aktiviti Pelajar

  • PN. AZRA BINTI AMIRRUDDIN (JTMK) – KETUA
  • PN. NURUL WAHIDA BINTI ABDULLAH (JP)
  • SDRI. NURIN SYAMIMI BT KAMARUZAMAN (PROTEGE MPP)
  • SDRI. NURUL AINE BT ASRI (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MUHAMMAD MIRZAHAZIQ BIN ARSHAD (PROTEGE MPP)

JK Pameran
Ketua Jawatankuasa

  • EN. ZULHELMI BIN AHMAD (JRKV) – KETUA
  • EN. MOHAMAD HANIFAH BIN ABD GHANI (JMSK)

Pameran Fotografi Pertandingan

  • SDRA. WAN MUHAMMAD HAZRUL BIN ADNAN (MPP)
  • SDRI. NURUL AFIQAH AIDA BINTI WAN NIZAN (PROTEGE MPP)

Pameran Patriotic Cosplay

  • SDRA. MUHAMMAD AKMAL HAZIM BIN FAIRUSDZUDDIN (MPP)
  • SDRI. CRYSTAL CHOO MAY LING (PROTEGE MPP)

Pameran Pertahanan

  • SDRA. MOHAMAD AKMAL BIN ALI (MPP)
  • SDRI. SAUNDHARYA MITRA A/P SAUNDRAM (PROTEGE MPP)

JK Persembahan

Ketua Jawatankuasa: EN. YAZID B. YAHYA (JMSK)

Malam Seni Pantai Timur

  • SDRI. EFFA NATASHA BT ROSLI (SSB)
  • SDRI. NUR AIMAN HAYATI BINTI MAZLAN (KSB)

Malam Gala Seni

  • SDRI. ANIS SURAYA BINTI MD DAUD (SSB)
  • SDRI. NUR ATHIRAH BINTI ZAINUL AKRAMIN (KELAB SENI BUDAYA)

Majlis Penutup

  • SDRI. NURUL ZAKIRAH BINTI ABD RAHMAN (MPP)
  • SDRI. SAYIDAH NAFISAH BINTI MOHD RAZAN (PROTEGE MPP)

Persembahan Wataniah

  • EN. AZLAN B. ALI (JPA)
  • SDRA. AMIR HAMZAH B. HASSAN (PROTEGE MPP)

Persembahan Silat

  • EN. MOHD FIRDOUS BN MOHD HALIN (JPA)
  • SDRI. NOOR SAIDATUL ERNI BINTI JUHARI (PROTEGE MPP)

JK Peluncuran Buku Monodrama

  • EN. MOHD SHAHFUDDIN BIN MOHD HATTA – KETUA
  • SDRA. MUHAMMAD ZULKARNAIN BIN AZIZAN SINNAPPAN (MPP)
  • SDRI. DAMIA NAZIFA BINTI AL HASHIMI (KSB)

JK Pengacaraan Majlis
Ketua Jawatankuasa

  • PN. NUR FADILLAH BT. MAT ARIFFIN (JPH)
  • PN. FAIZNUR IZZATI BINTI MOHD SULAIMAN SHAH (JKM)
  • Pengacara Pert. Zapin: SDRI. NUR RAHMAH BINTI ABDUL RAHIM (PROTÉGÉ MPP)
  • Pengacara Pert. Lagu Rakyat: ADK
  • Pengacara Pert. Monodrama: ADK
  • Pengacara Pert. Cosplay: ADK
  • Pengacara Bengkel & Pert. Fotografi: ADK
  • Pengacara Malam Seni Pantai Timur: SDRA. MUHAMAD ASHRAF BIN ABDULLAH (PROTEGE MPP)
  • Pengacara Malam Gala Seni: SDRA. MUHAMAD SYAHIRAN BIN MOHD SHAH (PROTEGE MPP)
  • Pengacara Majlis Hi-Tea Penutup: SDRI. NUR FATIN FARISHA BINTI AZMAN (SSB) & NURUL AIN NABILAH MOHD YAZID (MPP)

JK Perhubungan (Liason Officer)
Ketua Jawatankuasa

  • PN. HAZWANI BINTI HASHIM (JRKV)
  • PN. NOORASLINA BT. TUKIMIN (HEP)

L.O. TETAMU

  • L. O. UNTUK CANON: EN. KHAIRUL IZHAR B. HUSNI (JRKV)
  • L.O. UNTUK JURI FOTOGRAFI: SDRI. FATIN SYAMIMI BT ISMAIL (PROTEGE MPP)
  • L.O. UNTUK JURI COSLAY: SDRI. NURULAINI ZAHIDAH BT MOHD ZAKI SAIFI (PROTEGE MPP)
  • L.O. UNTUK JURI ZAPIN: SDRI. RABIATUL ADAWIYAH BINTI ABD MAJID(KSB)
  • L.O. UNTUK JURI MONODRAMA: SDRI. AIN NADHIRAH BINTI NAHAR (KSB)
  • L.O. UNTUK JURI LAGU RAKYAT: SDRI. SITI HAJAR BINTI MOHD BAHARUDDIN (KELAB SENI BUDAYA)
  • L.O. UNTUK KETUA PENGARAH: SDRI. NUR DAYANA AMELYN RIDZUAN DING BT ABDULLAH (MPP)

L.O. UNTUK PESERTA PERTANDINGAN

  1. POLITEKNIK SULTAN AHMAD SHAH (POLISAS): SDRI. NURUL AIDA HANIM BINTI AYOB (KSB)
  2. POLITEKNIK SULTAN MIZAN ZAINAL ABIDIN: SDRI. RAJA NURAINA NAFISAH BINTI RAJA ROSTAMAN (KSB)
  3. POLITEKNIK TUANKU SULTANAH BAHIYAH: SDRA. MUHAMMAD AIMAN ADRY BIN YUSZAINI (PROTEGE MPP)
  4. POLITEKNIK TUANKU SYED SIRAJUDDIN: SDRA. MUHAMMAD FARIHIN BIN NORFRIZAT (KSB)
  5. POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL: SDRI. NURUL AINI BINTI AHMAD SHABULI (KSB)
  6. POLITEKNIK SULTAN ABDUL HALIM MU’ADZAM SHAH: SDRA. MUHAMAD AZIM MUZZAMMIL BIN MOHD TARMIZI (PMPP)
  7. POLITEKNIK BANTING SELANGOR: SDRA. MUHAMMAD MUQRI BIN MAHMUD (PROTEGE MPP)
  8. POLITEKNIK HULU TERENGGANU: SDRI. NUR FATEHA EMILY BINTI AHMAD KHUSAIRI (KSB)
  9. POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN: SDRI. NUR EZASYAFIKA BINTI YUNUS (KSB)
  10. POLITEKNIK KOTA BHARU: SDRI. SITI NUR NAZIIHAH BINTI MOHD JAFRI (KSB)
  11. POLITEKNIK KOTA KINABALU: SDRI. PUTERI NURFADZLYN BINTI ASMADI (KSB)
  12. POLITEKNIK KUCHING: SDRI. VANESSA ANAK GIMANG (SSB)
  13. POLITEKNIK MELAKA: SDRA. MUHAMMAD HAZMI BIN SAHRUL NIZAM (PROTEGE MPP)
  14. POLITEKNIK MERLIMAU MELAKA: SDRA. MUHAMAD ALIFF BIN IZAHAR (PROTEGE MPP)
  15. POLITEKNIK MERSING: SDRI. FARAH NUR NABILAH BINTI ZULKIFLI (KSB)
  16. POLITEKNIK MUADZAM SHAH : SDRA. TAN ZHUN MEY (KSB)
  17. POLITEKNIK MUKAH: SDRI. ROSMIZA BALQIS BINTI RAZILAH (KSB)
  18. POLITEKNIK NILAI: SDRA. MUHAMMAD ZULHILMI BIN AZLAN (PROTÉGÉ MPP)
  19. POLITEKNIK PORT DICKSON: SDRA. AHMAD DANIAL KHUSAIRI B SHAMSUDDIN (PROTEGE MPP)
  20. POLITEKNIK SEBERANG PERAI: SDRI. NUR KHAIRINA BINTI KAMARUL ZAMAN (PROTEGE MPP)
  21. POLITEKNIK SHAH ALAM: SDRA. MUHAMMAD ZAIREEL HAYKAL BIN ZAHUREN (PMPP)
  22. POLITEKNIK UNGKU OMAR: SDRI. NUR LIYANA AISYAH BINTI ROMZI (PROTÉGÉ MPP)
  23. POLITEKNIK SULTAN AZLAN SHAH: SDRI. NURUL IZZATI AZWA BINTI MOHAMED RODWAN (KSB)
  24. POLITEKNIK SULTAN IDRIS SHAH: SDRI. SITI NURLIYANA BINTI ABDUL HALIM (KSB)
  25. KOLEJ KOMUNITI BENTONG: SDRI. NUR AFIQAH BINTI SHAHARUDIN (PROTÉGÉ MPP)
  26. KOLEJ KOMUNITI RAUB: SDRI. SITI SUMAYYAH BINTI KAIRUDDIN (PROTEGE MPP)

L.O. SIMPANAN

  • SDRA. TG. MUHAMMAD HANAFIAH BIN TG. SHAMSUL KAMAL (KSB)
  • SDRI. SITI NUR FARAH HAWA BINTI BAHARI (PROTEGE MPP)
  • SDRA. MOHAMMAD AZMEER BIN ANUAL (KSB)